14 Ağu 2013

Küresel Isınmaya Karşı Bir Ürünle Tanışmaya Ne Dersiniz?Merhaba canlarım. Geçen gün maillerimi kontrol ediyordum ve bir mail gelmişti Dr. Beckmann ürünlerini denemek ister misiniz diye, çok ünlü ve güvenilir bir Alman markası olduğunu biliyordum. Geçen yaz Almanya’dayken teyzemlerin evinde bu ürünü kullanmıştım ama annem kullanmadığından hemen cevap verdim ve ertesi gün kargom gelmişti. :) Neyse annem de sayemizde denemiş oldu. Gelelim annemle yorumlarımıza;

Kardeşim lisanslı bir kaleci olduğundan bizim evde her gün 1 makine çamaşır mutlaka yıkanır. Şu sıralar tatildeydi ama şimdi de plaj futbolu turnuvaları başladı anlayacağınız yine her gün o makine çalışıyor. Onun eşyalarını yıkarken araya beyaz tişört, açık renkli örtülerden falan karıştırdık Dr. Beckmann mendillerini deneyelim diye. Sonuç mu dediniz?Kesinlikle yıkananların renkleri attığımız gibi çıktı! En ufak bir renk değişimi bile yoktu. Ama mendiller için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bembeyaz attığımız mendiller kapkara çıktılar. Bunun ne demek olduğunu biliyorsunuz değil mi? Bu mendiller sayesinde artık renkli ve beyaz çamaşırlar bir arada yıkanabilir. Böylece elektrikten de, sudan da, deterjandan da tasarruf yapabiliriz. Bu olaya çok sevinmemin nedenlerinden biri de küresel ısınmaya karşı ufak da olsa bir etki azalımı yaşattırmasıdır!  Ne kadar dikkat ettiğimizi iddia etsek de yine de zarar veriyoruz dünyaya ama bu mendillerle zararımızı azaltabiliriz. :)

Yazımı sonlandırmadan önce size şunu da söylemeliyim ki uygun fiyatının yanında mendillerin çok yaygın bir dağıtım ağı varmış. Mesela; tüm Gratis, Migros, Real, Metro, Özdilek, Kipa gibi büyük zincir marketlerde satışı yapılıyor. Ayrıca www.cosmofresh.com online alışveriş sitesinden de Dr. Beckmann mendillerine sahip olabilirsiniz. Mendillerin 12’li ve 24’lü paketler halinde satışa sunulduğunu da ekleyeyim.

Kısacası ben bu mendilleri zaten sevmiştim ama sayemde annem de sevmiş oldu. Sanırım denememiz için yollanan ürünler bittiğinde ilk alışverişimizde annemin elinde Dr.Beckmann’ın bu mendillerinden göreceğim. Siz de kullandınız mı bu mendillerden? Bizim gibi memnun kaldınız mı? Kesinlikle bu konuda sizin de fikirlerinizi merak ediyorum… :)

Bu içerik gzmgdr.blogspot.com tarafından hazırlanmıştır.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok :