5 Kas 2015

Erkekler ve aksesuarları


Üzüntülerin ardından bilgisayar başına oturmak canlı canlı alışveriş yapmak kadar iyi geldi bu gece. Üzüntülerden yarın bahsederim, şimdilik güzellikleri paylaşayım. Aslında çoktan paylaşmalıydım bunu ama maalesef başımıza bir üzüntü gelmeden güzelliklerin değerini anlayamıyoruz değil mi? Oysa o kadar farkındalıklı yaşamaya çalışıyorum ama yine de insanız ve büyük bile olsa mutluluklar gözümüzden kaçıp paylaşılmadan kalabiliyor.
Bu gece bu kasvetli havadan nasıl çıkarım derken kendime şöyle sordum; "En çok mutlu olduğum olay ne oldu son zamanlarda? Yani bomba bişey... İşte bu harika gerçekten dediğim! Nedir o?" sonra aklıma yakışıklı kuzenim geldi. Üniversite sınavında Çapa Tıp Fakültesini kazanan o yakışıklı kuzen gecemi kurtardı. Ona bir hediye almaya karar verdim ve yaşananları bir süreliğine de olsa aklımdan çıkarabildim. Tabi ki acılara odaklanırsanız onları büyütürsünüz. Enerjinizi neye yönlendirirseniz o büyür! Ben de bu üniversite kazanma sevincini abartmaya karar verdim. Sonuçta sırada bu yakışıklının bir de yakışıklı kardeşi var. Öyle bir kardeş ki, iki yaşındayken bir şeyleri atmayı öğrendiğinde çorba kasemin içine minik ayakkabısını atmıştı. Dilerim üniversite sınavında da bu kadar isabetli atar;) Şaka şaka, o da çok çalışkan!
Hadi şimdi gelelim işin zor kısmına. Sizce yukarıdaki saatlerden hangisi yeni bir üniversite öğrencisine hitap ediyor? Yoksa hiç biri mi? Ben bir ve iki numaraya bayıldım. Siz de yakınlarda bir erkeğe hediye alacaksanız, en hesaplı erkek saatleri bulabileceğiniz bir site önerebilirim. Bu sitede ayrıca kendime güneş gözükleri gözüme kestirdim eşim duymasın;) Fiyatlar bu kadar uygun olunca siteden çıkıp yazıyı hazırlamak pek kolay olmadı.
Sitede saatleri de gözlükleri de markasına göre aratabilirsiniz. Aklınıza gelen her marka var neredeyse.  Her zevke ve her yaşa göre modeller... Sadece ne aradığınızı bilerek girmenizi tavsiye ederim siteye yoksa modeller ve fiyatlar başınızı döndürebilir.
Aynı gün kargo yapılabildiği için sanırım en geç yarın siparişimi vermeliyim ki doktor bey gelince hediyesine sevinsin. Sitede ürünlerin %100 orijinal olduğu yazıyor, yine de beğenmediği bir şey olursa bizim genç doktorun yedi gün içerisinde iade hakkımızı kullanırız biz de. Bu arada kendi seçimini kendisi yapar artık hafta sonu. Bütün planım böyle. Şimdilik tereddüt etmeye geri dönüyorum. Fikirlerinize açığım. Yorum bırakabilirsiniz. Hatta siteden farklı modelleri de yoruma tavsiye link olarak bırakabilirsiniz. Böylece daha çok kafam karışır:D
Belki de kafa karışıklığına dönmek yerine gözlüklere dönmeliyim. Biraz kendimi düşünmekten ne zarar çıkar ki;)?

1 yorum :

gooogoook dedi ki...

Bu setiye bilmiyordum açıkçası, çok güzel saatler var gerçekten, bu güzel yayın için teşekkürler güzel seçenekler varmış. Kaliteli ve farklı fiyat aralıklarında farklı markaları bir arada bulmak güzel.