29 Kas 2016

Doğum Günü PartisiDoğum günlerinde parti sevenler el kaldırsın!
Kim sevmez ki? Evde ya da özel bir yerde olsun parti yapmak biraz meşakatlidir kendin yapacaksan. Her şeyi düşünmek ve eksik bırakmamak lazım tabi hiç bir aksaklık da olmamalı değil mi? Risk almak gibi bir yerde. Siz de benim gibi acemilik çekiyorsanız bu konuda size bir önerim olacak. Hepsini düşünmüş olan bir site var; Niceyaslara .com
 Oradan inceleyerek detayları atlamazsınız. 
Konsepti olsun istiyorsanız partinizin işe kıyafetle başlayın derim. Ufak bir ipucu olsun bu da size. Eğer doğum günü elbiseleri bulabileceğiniz bir site bilmiyorsanız linkten ulaşabilirsiniz. 


Görünce bayıldım bu kostümlere ben. Kostümlerin dışında kıyafetler de bulmak mümkün yukarıdaki linki takip ederseniz. Doğum gününüz için ilham kaynağı olur. Ben dikiş seven biri olarak işe kıyafetle başlamayı seçiyorum tabi ki ancak siz dilerseniz sitedeki diğer hizmetlerden iham alabilirsiniz. Zamanınız yoksa hizmetlerinden satın alıp organizasyona ayıracağınız vakti minimuma indirme şansınız var. Mekan, süsleme, pasta, fotoğrafçı...vs. Bir doğum gününde ne gerekiyorsa her şeyi düşünmüşler. Anne çocuk kıyafetleri ya da kostümleri de var. Biliyorum kız çocukları tıpkı anneleri gibi olmak ister hep. 
Belki de genç bir kız ya da bir delikanlı için organize edilecek bu parti. Yine de doğum günü hediyesi olarak bir organizasyon A'dan Z'ye kolaylıkla hallolur burada. Ne güzel, insanların en mutlu günlerini özel yapmak isteyen insanların ve firmaların olması. İnce düşünen, insanın mutluluğunu düşünenleri bu çağda görmek ne güzel!


Hiç yorum yok :