27 Mar 2014

Cut-out bra DIY


Bra: DIY (See below)
Octopus ear cuff / Ahtapot küpe: Persunmall (buy here / burdan alabilirsiniz)
Rings: H&M
Jeans: Colin's
Cuff necklace / Kelepçe kolye: DIY by meDo you like cut out bras? I'm in love with everything in cut - out trend. You can have a cut - out bra in a few steps. See below...
Pencereli dekolteleri sever misiniz? Ben bu trende dahil her parçayı seviyorum. Bir kaç adımla böyle bir iç çamaşırı sahibi olabilir. Bakınız...


What you need:
1. a bra (it can be from different materials or different colour, don't be shy, take inspiration from the collage above:)
2. scissors, needle - pins and other stuff for sewing.
3. Black thin lastic ( I used head bands which were useless at home)

How to DIY: Cut a piece from your lastic and pin one of the ends to the hanger of your bra and other end to the middle. Now you can try it on you to have the right measures. Sew it and youre done! Simple?

Malzemeler:
1. Bir sütyen ( dantel ya da neon renklilerle de uygulayabilirsiniz. Kesinlikle çok spor bir şıklık katacaktır. Yukarıdaki resimden ilham alabilirsiniz)
2. makas, iğne, iplik vs gibi dikiş malzemeleri.
3. ince siyah lastik (ben evde kullanmadığımız elastik saç bantlarını kullandım)

Önce lastikten bir parça kesin ve bir ucunu çamaşırın askısına iğneleyin, diğerini ise ortasına. Bu aşamada üstünüzde deneyerek ölçüyü oturtun. Bitince dikin ve işte hazır bile. İsterseniz benim gibi iki pencereli de yapabilirsiniz. Fikirler sınırsız... Kolay ama değil mi?

3 yorum :

Unknown dedi ki...

Dekolte bende çok severimm hemen deneyeceğim..

darkolivee dedi ki...

Allaaah diyorum bunlara ben :D
uygun bir yerde giyip üzerine şifon gömlekle kombinlenir sanırım :)

Unknown dedi ki...

Süper olmuş , cok güzel fikir.