29 Ağu 2016

Beta Ayakkabı Herkes için Bir Tutkudur!İster kadın ister erkek olsun, ayakkabı görünümüne önem veren herkes için tam manasıyla bir tutkudur. Zira ayakkabı modellerinin yanı sıra materyali, ayağa uyumu, rahatlığı ve kıyafetlere uyumluluğu ile kişinin ayakkabısına olan bağ kendiliğinden meydana gelmektedir.

Özellikle çalışan kişiler için ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Öyle ki neredeyse tüm gün ayağında olan ayakkabı, sahibi için bir nevi imaj sembolüdür. Bu imajı doğru bir şekilde yansıtabilmek için de ayakkabının, yerine ve kıyafete uygun olarak seçilmiş olması gereklidir. Beta Ayakkabının zengin model çeşitliliği, ayak sağlığına zarar vermeyen materyalleri ve beden anatomisine uyumlu olan tasarımları ile imajını doğru yansıtmak isteyen ve şıklığın yanında rahat ve sağlıklı da olmak isteyen herkesin ihtiyacını karşılamaktadır. Şık, dayanıklı ve zengin model çeşitliliğinin yanı sıra ulaşılabilir fiyatlara sahip olan Beta Ayakkabı, kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Bu özellikleri ile Beta Ayakkabı, senelerdir kişilerin ayakkabı alışverişi tercihlerinde üst sırlarda yer almaktadır.

Beta Ayakkabı, her sezon değişmekte olan tasarımlarında ayakkabı modasını yakından takip etmektedir. Hatta öyle ki özgün ayakkabı modeli tasarımlarıyla çoğu zaman ayakkabı modasına yön verebilen bir markadır da Beta. Hal böyle olunca Beta Ayakkabı, ayakkabı modeli seçerken ayakkabının rahatlığının yanında, modayı takip ediyor olmaktan keyif alan kişilerin zevkle giyeceği ayakkabılar üretmektedir.

Kadınlar için sandaletten terliğe, stilettodan babete, günlük ayakkabıdan espadrile, spor ayakkabıdan şık modellere, botieden bota, sneakerstan çizmeye kadar yazlık, kışık ve mevsimlik olarak her mevsime uygun, dayanıklı, şık, günün modasına uygun ayakkabı modelleri bulunan Beta Ayakkabı’nın, tıpkı kadın ayakkabı modellerinde olduğu gibi, erkek ayakkabı modellerinde de bot, spor, şık ve günlük ayakkabı modelleri bulunmaktadır.


Beta Ayakkabı’nın hem kadın hem de erkek ayakkabı modellerinin üretiminde deri, kumaş ve sağlığa zararsız suni deriden meydana gelmiş olan materyaller kullanmaktadır. Üretiminde kullanılan materyalinin yanında anatomik tabanı sayesinde Beta Ayakkabı, sağlıklı ayakkabı arayışında olanların da ihtiyaçlarını tam manası ile karşılamaktadır. Tam da bu nedenle Beta Ayakkabı, onu bir kez olsun kullanmış olan herkes için bir tutkuya dönüşmüştür!

Hiç yorum yok :