25 Ara 2013

Aztek + Leopar + KadifeBağlantısız desenler ve dokular bir araya gelince çok seviyorum. Biraz da oyun oynamayı sevdiğimden yapıyorum bunları.
Kadınlar içindeki çocukla yaşamayı biliyor sanırım. Bu yaratıcılığımız için önemli. Sonuçta bir çocuk bir yetişkinden her zaman daha yaratıcıdır. Mesela Lili geçen gün dolaptan sütü alıp kakaoyla karıştırıp kakaolu süt yapmaya koyuldu. Asla yardım da istemez. Ancak başımı çevirince önünde iki bardak gördüm. Biri büyük su bardağı, diğeri de minik çay bardağı. Neden iki tane diye sordum. Sütü çabuk bitmesin diye azar azar içecekmiş. Büyük bardaktan küçüğüne döküp döküp içecekmiş. Yani Türkçesi; "Ben odamı kakaolu süt içinde bırakıcam, leke leke olacak anne, sen de onu temizleyeceksin" demek. Ben neden bu desenleri bir araya getirdim ve neden Lili sütü döküp döküp içecek... Hala cevap bulamıyorum. Anlamsız ama sanırım ikimiz de eğleniyoruz!


7 yorum :

Unknown dedi ki...

çok yakışmış e çok güzelsin tabii :)

ANTİGONE dedi ki...

çok hoş görünüyorsun gerçekten :))

sakibekılıç dedi ki...

Yine çok tarz oldu Tebrikler seviyorum sizi izlemeyi bir o kadar da liliyi izlemeyi :)

sakibekılıç dedi ki...

Yine çok tarz oldu Tebrikler seviyorum sizi izlemeyi bir o kadar da liliyi izlemeyi :)

sakibekılıç dedi ki...

Yine çok iyi bir tarz Tebrikler sizi izlemeyi seviyorum elbette lili'nin maceraları çok eğlenceli

by hande erdede dedi ki...

bence ona göre dökmek değil tadını çıkarmak size göre de farklılık. değişik bir tasarım olmuş :)

gooogoook dedi ki...

Eğlenmek güzeldir Suzy'ciğim bence gayet enteresan bir şey olmuş gayet hoş. Desenler de model de;) Sen bunları birbirine tamamlayacak daha farklı şeyler de bulursun bence çok tatlı. Sevgiler canım.