25 Şub 2014

Rolmoda by Suzy ürünleri Mizu'daÖyle heyecan duyduğum bir proje içindeyim ki sizlerle paylaşmamak için kendimi zor tuttum.
Yıllardır modayı kendi görüş açımla takip ediyorum ve kendi giymek istediklerimi kendim üreterek sizlerle paylaşıyorum. Artık kendim için tasarladıklarım sadece kendi dolabımda durmayacak. Rolmoda.com ile harika bir iş birliği yaptık ve Rolmoda by Suzy koleksiyonuna hayat verdik. Bu gün artık kapsül koleksiyonun bir kısmı Mizu.com'da satışa sunuluyor. Harika haberimin daha da bomba kısmı ürünlerin müthiş ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunulması. Bu noktada Rolmoda'nın gücünün etkisi büyük.
Rolmoda ile tanışınca her şey çok hızlı gelişti. Müthiş dinamik bir ekibin içine düşmüştüm. Hiç yorulmadım kendimi ifade ederken, çok hızlı anlaştık hatta bazen konuşmadan aynı şeyleri düşündüğümüzü keşfettik. Tasarımlarıma kendi yorumlarını ve kalitelerini eklediler. Örneğin en bi favorim yukarıda sağda transparan detaylı deri bluzümü lazer kesim çalışmalarıdır. Nefes kesici...


İşte transparan detaylı eteğim: buradan alabilirsiniz. Fiyatı süpper;) Mizu da benim gibi zımbalı ayakkabıyla kombinlemiş.


Çapulcu yeleğim ise ancak bu kadar şık yorumlanabilirdi. Çok daha zarif dantellerle Rolmoda, kadını anlayan tasarım anlayışını ortaya koydu. Sanırım beyazını ben de istiyorum (fotoğrafını eklemeyi unutmuşum linki aşağıda). Tabi aklım bu defa siyahta kalacak!
Siyah dantel bluz
Ekru dantel bluz
Beyaz dantel bluz


Yılan derisi baskılı eteğimin farklı kesimine hala hayranım. Bu arada pembe renkli olanını ben olsam bordo ile kombinlerdim, ya sen?
Siyah yılan derisi baskılı etek
Pembe yılan derisi baskılı etek

İşte ilk nefes Rolmoda by Suzy koleksiyonu. Devamı çok yakında olacaktır ancak ondan önce @rolmoda ve @lilibebek twitter ve hatta @rolmoda / @lilibebek instagram hesaplarını takibe alın çünkü sırada harika bir çekiliş sizleri bekliyor. Tetikte olun;) Nereden ses vereceğimiz belli olmaz! 

15 yorum :

bahar dedi ki...

Canım benim, terik ederim seni

KendinDik.Com dedi ki...

Tebrik ederim!! Herşey gönlünce olsun :D

Ebrushka Blog dedi ki...

Tebrik ederim çok güzel bir gelişma harika bir haber :)

Elift dedi ki...

çok güzel bir haber, çok tebrik ediyorum, hayırlı olsun...

yasem dedi ki...

tebrik ederim harikasın :))

Shelby dedi ki...

Canım tebrik ederim muhteşem görünüyor hepsi! Böyle devam:)

Unknown dedi ki...

Çalışmalarınızı herkesin örnek alması ne kadar güzel
Tebrik ederim.

Suzy dedi ki...

Herkese çok teşekkür ederim. Sevincime ortak olmanız benim sevincimi iki katına çıkardı. Çok heyecanlıyız çok!!! Sevgilerle...

beijaa vintage dedi ki...

çok tebrik ederim suzy ;)

ANTİGONE dedi ki...

tebrik edeim canım ;))

shadoweyes_ontheway dedi ki...

İnsanın emeğinin karşılığını görmesi ne güzel bir şey ;) Çok kolay gelsin Suzy.

Neslihaneryuksel dedi ki...

Kutlarım gercekten harika;))

Yaldızlı Fikirler dedi ki...

Harikaaa! Çok tebrik ederim başarılı ve iddialı parçalarla devam edeceğinize eminim. :)

Necla Şölen dedi ki...

Arkadaşım tebrik ederim, ne güzel....gıpta ettim vallahi, çocukluktan beridir yapmak istediğim şeyi becerdin ya helal olsun sana...

Unknown dedi ki...

çok çok çok tebrik ederim... inşllh birgün bende sizin yolunuz gibi kendi yolumda ilerleyebilirim :) başarılar suzy