14 Haz 2014

Fringes All Around


Do you remember when I asked you whicn bikini to buy in my previous posts? 
Finally I made my choice and I received my bikini. 

Size, hangi bikiniyi alsam diye sorduğum postu hatırlıyor musunuz?
Sonunda seçimimi yaptım ve işte bikinim.Why I really love to buy from www.tidestore.com is that they always send me the item with UPS and I receive it in only 2 days. No risk of lose. I spend much more time than their delivery time for shopping:) Fun and funny. 

www.tidestore.com alışveriş yapmaya bayıldığım bir site çünkü her zaman UPS ile gönderiyorlar ürünlerini ve genelde iki günde elimde oluyor. Kaybolma riski sıfır. Sitede ürün seçerken bile daha çok zaman kaybediyorum:) Zevkli ve komik.


Here is a closer picture of my bikini's fringes that I die to wear. 
It's on sale now and I suggest you not to miss it. 
May be you need a different one, than see this link. Tidestore has the widest bikini collection.

İşte giymek için ayılıp bayıldığım bikinimin yakın bir fotoğrafı. Bir de indirimdeymiş şu anda kaçırmayın derim. Tidestore en geniş bikini koleksiyonuna sahip. Diğer bikinilere göz atmak isterseniz link yukarıda.


I'm in mood like wearing fringes in these days. So my new bikini inspired me to create this fringed kimono. Soon I will write a how to post for my fringed kimono. If you want to do one get ready; buy a lovely fabric and don't forget the fringes.

Bu günlerde püsküllü giyme havamdayım. Bu nedenle bikinimin verdiği ilhamla bir de püsküllü kimono hazırladım. Çok yakında yapım aşamalarını yayınlayacağım, bu yüzden siz de bir tane istiyorsanız kumaşınızı ve püskülleri hazırlayın.

Sunglasses / Gözlükler:  http://www.firmoo.com/
Kimono: My creation


2 yorum :

Melislicious dedi ki...

aaaa evet hatırlıyorum ben o postu:))) diğer modellerle güneşlenmek sorun olacak gibiydi hatta. Çok güzel bir model seçmişsin zaten heryerimiz püskül bu sezon çok seviyorum ben:)
güzel günlerde kullan!

Suzy dedi ki...

Melislicious: Aynen, bu sezon püskül çok fazla seviliyor. Ben de bayılıyorum:D