1 Tem 2015

Firmoo ve Büyük Gözlük AkımıSon bir kaç yıldır gözlüklerimi Firmoo'dan alıyorum. Bu sene büyük çerçevelerin revaçta olduğunu fark ettim ve kendime yeni bir gözlük edindim. Bakalım beğenecek misiniz bu tip bir gözlüğü ben doğrusu nasıl görüneceğimi çok merak ediyordum ama sanırım bunu ancak siz tartabilirsiniz. Bana sorarsanız kendimi yaşını başını almış bir piyano öğretmeniymiş gibi hissettirdi bana. Bilmiyorum belki gözlük suçlu değildir belki de saçımı kestirmenin ve yenilenmenin zamanı gelmiştir.

Siteden uzun zamandır alışveriş yapmamıştım bu yüzden ne kadar yenilendiklerini fark ettim. Bu şekilde alışverişim çok daha hızlı bitti. Yeni sistemleri eskiye nazaran çok daha az zaman alıyor ve her şey çok daha net görünüyor sitede. Kıyafet alışverişi yaptığımız diğer yabancı siteler gibi de günlük yeni modelleri koydukları sayfa yapmışlar, o da burda: http://www.firmoo.com/new-arrivals.html Siz de bir gözlük tutkunu iseniz, sizin için gözlük bir bileklik yada küpe kadar önemli bir aksesuarsa ve bu siteden hiç alışveriş yapmadıysanız, ilk alışverişlerine özel %15 indirimli ürünleri aşağıdaki linkte üyelerine sunuyorlar. Gözlüğünüzün yanında çok tatlı bir anahtarlık şeklinde gözlük tornavidası, kılıflar ve mendiller de hediye olarak geliyor her zamanki gibi. 


Gözlüğü güneş gözlüğü camları takarak değiştirmeyi düşünüyordum ama bir fikrim daha geldi o da onu buradan ya da IG ( @lilibebek )üstünden hediye etmek. Ne dersiniz? Bu gözlük sizin olsun ister misiniz? Korkmayın, camları numarasız sipariş ettim tamamen aksesuar;) Belki bir yakınınızın çerçeveye ihtiyacı vardır. uzun zamandır çekiliş de düzenlemiyordum. İyi geldi bu hediye etme fikri. Bi bakalım yorumlar nasıl gelecek...


Böyle yılan baskılı bir elbise vardı LANVİN'e ait, ben de kendime geçen sene dikmiştim ama bu sene giymek nasip oldu, geçen yaz çabuk bitti bence. Hoş bu yaz da bir türlü başlayamadı ya...
Kumaş: Baykumaş.com


4 yorum :

Blogcu Sultan dedi ki...

Bence gozluk cok yakismis hediye etme fikrinizede bayildim. Umarim benim olur :P

Suzy dedi ki...

tokideki ses: aaa sevdiniz mi:D teşekkürler.

ANTİGONE dedi ki...

elbisen çok şık olmuş canım. gözlükler rahmetli Zeki Müren'i hatırlattı bana :))

Adsız dedi ki...

Gözlük kullanan biri olarak çok güzel, size de çok yakışmış ...Gözlük benim en önemli aksesuarım inşallah bana gelir ;) :) :)